Ak máte záujem pomáhať, príďte medzi nás a staňte sa jedným z našich dobrovoľníkov. Pomôžte nám s organizáciou podujatí, alebo svojou činnosťou akokoľvek pomáhajte pri chode našej organizácie! 

Ponuka dobrovoľníckych aktivít: písanie článkov/blogov, spravovanie webovej stránky a sociálnych sietí, tvorba plagátov, pomoc pri hľadaní možností financovania (písanie projektov), pomoc pri vzdelávacích aktivitách, pomoc pri organizovaní podujatí. Spektrum aktivít je široké :). Tvoju dobrovoľnícku činnosť ti ušijeme podľa tvojich predstáv, podľa toho čo ťa baví, ako chceš pomôcť a koľko máš času (= berieme študentov i pracujúcich, ktorí chcú v rámci svojho voľného času spraviť niečo prospešné).

Ak máte chuť pomôcť potrebným, ale nedisponujete dostatkom časových možností, môžete podporiť našu organizáciu finančne. Výška príspevku alebo daru je len na Vás. Ak Vás možnosť dobrovoľníctva zaujala, neváhajte nás kontaktovať :)

Koordinátorka dobrovoľníkov: Eva Ščepková, eva.scepkova@gmail.com.

Enviro zoznamka

Diskusná téma: Enviro zoznamka

Hľadá sa

Morgan 26.09.2016
Pozdravujem. Žijem v malej dedine neďaleko Trnavy. Pri obci Suchá nd. Parnou. Máme tu peknú priehradu, kde v letných mesiacoch trávi čas množstvo ľudí. Či už kvôli rekreácii alebo rybolovu. Avšak ľudia sa o čistotu na priehrade a jej okolí nezaujímajú. Preto sa priehrada ukladá na zimný spánok znečistená. Na brehu sa vŕšia odpadky a podobne. Napadne sneh, odpadky zakryje, no no jar všetok ten chaos bije do očí. Chcel by som nájsť skupinu dobrovoľníkov z okolia, ktorí mi pomôžu pred zimnými mesiacmi priehradu vyčistiť, zazimovať ju :) Nájdu sa takí ?

Pridať nový príspevok