4. ročník fotografickej súťaže EkoFoto

05.04.2015 21:02

Zapoj sa a vyhraj - fotosúťaž ECO AROUND US

Súťaž EkoFoto je fotografická súťaž, ktorej už štvrtý ročník vyhlásilo občianske združenie EnviroFuture. Do súťaže sa doteraz zapojilo 104 fotografov spolu s 313 fotkami. Traja súťažiaci, ocenení hlasmi poroty a aj počtom "likes" na Facebooku, získajú zaujímavé ceny.

V roku 2011 sa do súťaže prihlásilo 19 fotografov spolu s 77 fotkami. Témou bola Príroda očami človeka. Fotky boli vystavené v mesiaci máj 2011 vo vestibule Kinosály Múzea SNP v Banskej Bystrici a v Europa Shopping Center v Banskej Bystrici. Ďalší ročník fotografickej súťaže na tému Láska v Zelenom sa uskutočnil v roku 2013. O priazeň sa uchádzalo 43 fotografov so 119 fotkami. Do tretieho ročníka súťaže sa prihlásilo 42 fotografov. Spolu zaslali 117 fotiek, pričom každá z nich korespondovala s témou ročníka Príroda, miesto, kde farby ožívajú.

Ak robíš doma/v škole aktivity, ktoré pomáhajú chrániť či zveľaďovať životné prostredie alebo naopak poznáš činnosti, pri ktorých sa k životnému prostrediu nesprávame šetrne. Tak to odfot’ a hraj o zaujímavé ceny.

Zapojiť sa do súťaže je veľmi jednoduché, stačí poslať fotky do 15.4.2015 na adresu sutaz.ekofoto@gmail.com. Jeden súťažiaci môže poslať max. 3 fotky. Počas apríla a mája 2015 bude prebiehať hlasovanie na www.facebook.com/envirofuture a zároveň budú pridané fotky hodnotené porotou v zložení troch profesionálnych fotografov. Vyhrávajú traja súťažiaci, ocenení hlasmi poroty a aj počtom "likes" na facebooku.